Facebook

Nasi Specjaliści

Ewa Żurczak

Psycholog, Terapeuta holistyczny, Coach

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Właścicielka Centrum Terapii Naturalnych – Umysł Dusza Ciało

Swoją pasję do psychologii odkryłam jeszcze przed studiami, dlatego wybór kierunku w Akademii Humanistycznej na Wydziale Psychologii i praca w zawodzie były dla mnie naturalne. Mam to cudowne uczucie, że robię to, co mnie naprawdę fascynuje.  

Specjalizuje się w problemach pracowników korporacyjnych, psychologii stresu ,  Zespole Wypalenia Zawodowego  oraz problemach emocjonalnych i nerwicowych.  Od 10 lat pomagam swoim Klientom podnieść jakość ich życia oraz zrozumieć istotę problemów z którymi się brykają.  Pracuje w podejściu holistycznym. Człowiek to całość, na którą składają się jego cechy osobowości, doświadczenia życiowe, zdrowie fizyczne i psychiczne oraz jego potrzeby. To kim jesteśmy oraz czy osiągamy sukcesy na miarę naszych potrzeb i kompetencji, wynika zarówno z tego co myślimy o sobie jako o jednostce, oraz jak oceniamy swoją pracę zawodową. Odwołuje się do symboli ważnych dla pacjenta oraz do akceptacji jako istotnej części zmiany. 

Temat odczuwanego stresu zaciekawiły mnie tak dalece, że w 2013 roku prowadziłam badania pod kierunkiem profesora Jana Rostowskiego dotyczące wpływu odczuwanego stresu w pracy na wystąpienie u pracowników  Zespołu Wypalenia Zawodowego. Wiedzę zdobytą podczas badań wykorzystuję w pracy terapeutycznej i szkoleniowej.

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH – UMYSŁ DUSZA CIAŁO, stworzyłam z potrzeby holistycznego podejścia do człowieka, gdzie umysł, dusza i ciało są jednakowo ważne, a człowiek szczęśliwy, to człowiek żyjący w harmonii ze sobą.

Jakub Kosiarz

 

Masażysta.

Podczas 10-letniej praktyki, poznałem dogłębnie różne style masażu. Posiadam certyfikaty z masażu leczniczego oraz z terapii manualnej.
Masaż relaksacyjny to idealne rozwiązanie dla osób spiętych, zestresowanych, narzekających na brak energii.  Masażem potrafię doskonale usunąć wszystkie napięcia i bóle, spowodowane długotrwałą pracą w jednej pozycji ciała. Dzięki takiej formie rozluźnienia, Klienci czują się zrelaksowani, wypoczęci i bardziej zadowoleni, co sprzyja znacznej poprawie ogólnego samopoczucia oraz sprawności mięśni i stawów.  Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie.

Edyta Styczyńska

 

Założycielka i właścicielka Joga Studio Saska Kępa.

Obecnie praktykuje i uczy w systemie Vinyasa joga.

Rozpoczynała swoją ścieżkę praktyki ponad 20 lat temu od jogi w metodzie Iyengara, następnie Ashtanga vinyasa.

Od pasji do zawodowego spełnienia - została nauczycielem jogi w 2002 r, co pozwala jej dzielić się swoją pasją i doświadczeniem, z tymi którzy poszukują świadomego kontaktu ze swoim ciałem i uczestniczyć w procesie budowania równowagi wewnętrznej poprzez elastyczność, siłę i wytrzymałość w harmoni z oddechem.

Monika Gniewaszewska

 

Ruch zawsze obecny był w moim życiu. Szkoła baletowa, a potem zajęcia sportowe sprawiły, że praca z ciałem była codziennością. Dobrych kilka lat temu w moim życiu pojawiła się joga. Poszerzyła świadomość, stała się częścią życia, a przede wszystkim pasją, którą po odbyciu różnego rodzaju kursów (AWF – studia podyplomowe „Joga i relaksacja”, kurs nauczycielski Vinyasa Yoga, warsztaty Ashtanga Yoga) mogę się dzielić z innymi.  

Zapraszam na matę :)