Facebook

Psychoterapia, strefa jogi i strefa masażu w Centrum Terapii Naturalnych na Warszawskim Mokotowie - o nas

 

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH – UMYSŁ DUSZA CIAŁO, to pozytywne, przyjazne i świetnie skomunikowane miejsce, tuż przy stacji Metro Wilanowska.  Stworzyliśmy je z potrzeby holistycznego podejścia do człowieka, gdzie umysł, dusza i ciało są jednakowo ważne, a człowiek szczęśliwy, to człowiek żyjący w harmonii ze sobą. 

Jest to jedyne miejsce w Warszawie łączące psychologię i psychoterapię z możliwością regularnego korzystania z masaży relaksacyjnych i leczniczych, zajęć  jogi, oraz konsultacji na temat zdrowej diety. Możecie tu liczyć na wsparcie i doświadczenie specjalistów.  Wszyscy specjaliści są pasjonatami dlatego CENTRUM TERAPII NATURALNYCH jest pełne ciepła  i dobrej energii.  

Łączenie psychoterapii z zajęciami jogi lub masażami, czy aromaterapią przy równoczesnym stosowaniu, dobrej, prozdrowotnej diety, pozwala często osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie. Klienci mają jednak możliwość korzystania tylko z wybranej strefy, np. samych masaży lub z zajęć jogi. 

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH jest podzielone na  strefy:
•    Strefę psychoterapii
•    Strefę relaksu – masażu i aromaterapii 
•    Strefę równowagi - jogi 


Zapraszamy do świata pozytywnej energii - w sercu miejskiej dżungli   :)

 

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?

Centrum Terapii Naturalnych – Umysł Dusza Ciało, powstało w oparciu o holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Wiedząc, że lepiej zapobiegać niż leczyć stworzyliśmy przyjazne i pełne ciepłej, twórczej energii miejsce do relaksu oraz  pracy nad zachowaniem witalności, harmonii i siły życiowej. Stan ciała i umysłu są ściśle ze sobą powiązane. Dlatego w naszym Studio mogą Państwo poddać się zabiegom masaży relaksacyjnych, jak i rozwiązać problemy natury emocjonalnej.  A dbając o równowagę psycho-fizyczną korzystać z zajęć jogi, prowadzonych przez doświadczone trenerki.

Naszym celem jest profilaktyka zdrowia i psychoedukacja, jak również pomoc osobom zmagających się z problemami natury emocjonalnej . W tym samym, znanym już sobie miejscu mogą Państwo codziennie korzystać z:

- zajęć jogi

- konsultacji z psychologiem i psychoterapii

- warsztatów rozwijających kompetencje

- masaży relaksacyjnych

-  aromaterapii olejkami z certyfikatem CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade (ACKT – Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna) 

 

Co oznacza taki Certyfikat jakości olejków ?

– brak sztucznych barwników i wypełniaczy,

– jakość wolną od pestycydów i metali ciężkich, 

– kontrolowane uprawy na obszarach, gdzie naturalnie występuje dana roślina i zbieranie jej w optymalnym momencie

– brak domieszek olejków z innych roślinnych

– brak domieszek olejków syntetycznych

 

Duże znaczenie ma również fakt, że Centrum Terapii Naturalnych – Umysł Dusza Ciało mieści się w najlepiej skomunikowanej części Mokotowa. Łatwo do nas dojechać zarówno metrem, tramwajem, autobusem, jak i samochodem, który można szybko zaparkować na jednym z dwóch pobliskich parkingów. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz osobistej wizyty w Studio.